«1...89101112...67»

Felhasználó
11 éve
Gondolom csak nekem nincs facebookom akkor :P

Felhasználó
11 éve
Jani, örülsz?
Pénz&Sárm túlélte.
„Bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá.”

Felhasználó
11 éve
Igen. És még Attilát is beoltotta. :DDDD Amúgy kajak soha nem nézem a barátok köztöt max mikor kapcsolgatom a tv-t. De hát Mikós, a név kötelez.
.

Felhasználó
11 éve
Én hallom, miközben apámék kint nézik...
„Bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá.”

Felhasználó
11 éve
kléni! Ha nálatok Nyíregyházán áramszünet van, és leáll a géped, már hívás nélkül automatikusan kimegy az ügyeletet, hogy belédnyomja az antipszichoinjekciót. Utána hexadecimálisan játszadozol a tablettáiddal. :p

Trebbel tele a konám. Mióta ittvan ez a meridabuzerátor naponta kapok agyvérzést, mert ez sátánelfajzottja telepatikusan elorgazmusozza a bringámat. Miután nem ismeri a 10 parancsolatból a Felebarátod bringáját ne kívánd apodiktikus előírását... menjen a ....
Az mh elleni cw képén láttam, hogy Bőr az mh oldalán volt 1 killel. Ez egy mocskos áruló, aki gálád módon egy betonos ellen szerzett killt az ellenfél javára. B@sszuk ki őt is!

Felhasználó
11 éve
A lényeg most az, hogy vannak olyan emberek, akik drog, és facebook függőség nélkül is meg tudnak élni. :P

Felhasználó
11 éve
Például te, te tangabugyis, de az 1v1-eimet még mindig nem írtad be. :P
Ba dum tSsssshhhh.

Felhasználó
11 éve
Az általad hivatkozott helyről: "Eladó vagy cyclocross bringára cserélhető!!!" Lefordítom neked: a figura vagy cyclocrossra cseréli, vagy eladja, hogy cyclosrosst vegyen magának. Nekem pedig cx-em van. (http://www.bikepedia.com/quickbike/BikeSpecs.aspx?Year=2006&Brand=Kona&Model=Jake&Type=bike#.UJpfHW_8LFE) :P

Felhasználó
11 éve
Pezseg az élet erre felé.
.

Felhasználó
11 éve
Pezseg az élet erre felé.
Miért? Erjed a vöröshagyma?
«1...89101112...67»